Izložba ručnih radova u Vršcu

Izložba ručnih radova u Vršcu

Autor :  avg 10, 2017

Udruženje svih invalida i penzionera "Vršac" u subotu 12. avgusta, sa početkom od 10 časova u svojim prostorijama, organizuje izložbu ručnih radova, članova Udruženja.

-  Biće prestavljeni heklani i vezeni radovi , predmeti domaćinstva , umetničke slike , kulinarski radovi i narodne nošnje, a  naši članovi će u okviru manifestacije čitati svoje aforizme , pesme i razne druge stvari koje će naš Grad i naše udruženje prezentovati u najboljem mogućem svetlu svim vašim gledaocima i šire. Takođe, u okviru manifestacije, biće predstavljeni i članovi  kojima je naše udruženje dodelilo medicinska pomagala a koja su nabavljena preko konkursa koje je raspisao grad Vršac , kažu organizatori.

Grad Vršac i Evršac Group doo zajedno sprovode projekat "Centar za javno informisanje građana – interes građanskog društva"
  1. Najnovije
  2. Najčitanije