Sport

Streljački klub "Uljma" odličan u Zrenjaninu

maj 23, 2017
Takmičari Streljačkog kluba "Uljma" ostavrili su odlične rezultate na tradicionalnom turniru "Ćupovi" u Zrenjaninu.

Ekipa OŠ "Branko Radičević" iz Uljme treća u Srbiji u streljaštvu

Ekipa pionirki iz OŠ "Branko Radičević" iz Uljme, u sastavu Jovančov Jelena, Jovanović Milica i Prodanović Milica je osvojila treće mesto na republičkom takmičenju iz streljaštva u Smederevu.

Vrščanima aplauzi, Megi pobeda

Košarkaši Vršca izgubili su od Mega Leksa, rezultatom 87:92 (26:28, 19:22, 22:21, 20:21).

Tekvondo klub "Eurošped" sjajan na "Open Moldavija G1"

maj 22, 2017
Takmičari Tekvondo kluba "Eurošped" iz Vršca ostvarili su sjajne rezultate na Open Moldavija G1 takmičenju.

AK "Atina" solidan u Beogradu

Takmičar AK "Atina" Miroslav Drobnjak osvojio je 16. i 13. mesto na Prvenstvu Srbije u atletici za mlađe juniore, takmičare do 18 godina.

Vršački ragbisti pobedili Loznicu! (VIDEO)

Gradski Ragbi Klub Vršac, u drugoj utakmici Prvenstva Srbije za seniore - B grupe, slavio je protiv Ragbi kluba Loznica rezultatom 53-5 (19-5).

Tri medalje za vršačku "Lokomotivu" u Kikindi

maj 21, 2017
Takmičari vršačkog Džudo kluba "Lokomotiva" na takmičenju KUP Kikinde osvojili su tri medalje.

"Veliki pehar" za vršački Planinarsko skijaški klub "Železničar"

Članovi Planinarsko- skijaškog kluba "Železničar - Vršac" na Majskom sportskom danu na Avali osvojili su "Veliki pehar" kao najmasovnije planinarsko društvo na ovoj akciji.